Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ARTIST: SHEFQET AVDUSH EMINI -VIDEO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 60
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

MesazhTitulli: ARTIST: SHEFQET AVDUSH EMINI -VIDEO   22/11/2015, 11:06Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqet.com
 
ARTIST: SHEFQET AVDUSH EMINI -VIDEO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: