Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Isco

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
shenur1
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 18
Location : preshev
Registration date : 02/07/2013

MesazhTitulli: Isco    2/7/2013, 12:37

Isco Alarcon sot do te prezantohet ne santiago Bernabeu nga ora 13:00 si Lojtar Madrilen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shenur1
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 18
Location : preshev
Registration date : 02/07/2013

MesazhTitulli: Re: Isco    2/7/2013, 12:38

cheers 
shenur1 shkruajti:
Isco Alarcon sot do te prezantohet ne santiago Bernabeu nga ora 13:00 si Lojtar Madrilen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Isco
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: