Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heshta!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Armanda2012
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 35
Location : Ne shpirtin e dikujt
Registration date : 27/02/2012

MesazhTitulli: Heshta!!!   10/7/2012, 17:11

Saimi Murati - Heshta...!!!!

Heshta sepse u lodha.
Duke thene fjale qe, askush s'mi degjon.
Heshta sepse e kuptova.
Qe sejcili kengen e hallit te tij, kendon.

Heshta dhe s'dua me te flas.
Tash e tutje vetem do te degjoje.
Heshta dhe kjo heshtje, do te zgjase.
Gjersa vdekja, heshtjen t'a mbuloje.

© S. Murati... Qershor - 2011
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Heshta!!!   11/7/2012, 16:21

edhe une Heshta Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Heshta!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Shoqėrore-
Kėrce tek: