Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Saimir Murati - Vajtimi per kohen...!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Armanda2012
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 36
Location : Ne shpirtin e dikujt
Registration date : 27/02/2012

MesazhTitulli: Saimir Murati - Vajtimi per kohen...!!!   10/7/2012, 17:07

Saimir Murati - Vajtim pėr kohėn...!!!

Mes kujtimesh tė vrara nga koha e pamėshirshme
e viteve qė shkuan dhe mbetėn nė harrim!
Dergjem nė vaje pa shpresa tė mėtejshme,
dhe humbas mes ėndrrash qė nuk kanė mbarim!

Nėpėr dej tė trupit gėrshetohet dhimbja,
qė gjakun nė shpirt m'a helmon si gjarpėr!
Dhe udha e jetės qė mė shpien drejt vdekjes,
bėhet mė e shkurtėr por gjithnjė mė e ashpėr!
 
© Saimir Murati... Mars - 2009
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Saimir Murati - Vajtimi per kohen...!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Shoqėrore-
Kėrce tek: