Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Halle Berry: «Gabriel, hiq duart nga Nahla»

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Halle Berry: «Gabriel, hiq duart nga Nahla»   8/3/2012, 05:02

Nderkohe qe nga foto duken te lumtur si baba dhe bije, po nuk jane ashtu.Aktorja Halle Berry qe gjendet me pushime bashke me te fejuarin e saj aktual Olivier Martinez nuk eshte e qete.Fituesja e ēmimit Oskar, ka ndermend te nise nje beteje ligjore, kunder ish bashkshortit te saj Gabriel Aubry (babai i Nahla) qe ai te mos i afrohet me vajzes se tyre.Aktorja akuzon se Gabriel, i bertet vajzes dhe ka sjellje shume te dhunshme.Madje kohet e fundit ai i eshte nenshtruar nje terapie per kontrollin e zemerimit.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhekii
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 45
Location : Ch
Registration date : 12/10/2012

MesazhTitulli: Vetem per ty   12/10/2012, 18:43

Pershendetje nga ish shoku yt sh......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Halle Berry: «Gabriel, hiq duart nga Nahla»
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: