Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Briliana Shaova
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Location : vetja
Job/hobbies : Letersia & Shkrimet
Humor : Vitet e mia te jetes....,me rendojne mbi supe vec mua ..., s'ia vlen te shenohet ditelindja ....
Registration date : 05/03/2012

MesazhTitulli: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   6/3/2012, 00:48

" Rrjedhės sė marsit .... "


Ndarė nisi marsi , vetmisė ulur heshtja ,

Errur nė mjergull , e thyer nė kujtesė ...,

Ndarė , prehu diellin stina e re nė ditė gėzimi ,

Djegur eshtrat frika , vatrės sė detit nė tradhėti fjale ,

Mbylli keqkuptimet e pakuptuara ,

tė kuptonte rrjedhėn ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Briliana Shaova
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Location : vetja
Job/hobbies : Letersia & Shkrimet
Humor : Vitet e mia te jetes....,me rendojne mbi supe vec mua ..., s'ia vlen te shenohet ditelindja ....
Registration date : 05/03/2012

MesazhTitulli: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   6/3/2012, 00:51

" Unė dhe meteori ! "


Gjumi mė iku, si me mua tė kish bėrė fjalė...,

Nxitimthi u krodh yjeve, aty tė bėnte shoqėri,

U ngrita pa fjalė..., kėto ēaste t’i hidhja letrės,

Gjumi kishte orė qė trazohej me sytė e mendjen,

Njė meteor u shkėput qiellit, si tė mė kthente nė shtrat...,

Ja sonte, unė e ti , jemi nė tokė bashkė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   7/3/2012, 21:49

Shume poezi e bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: