Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pse na mungon respekti per njeri tjetrin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mimoza Krasniqi
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Location : Belgie
Job/hobbies : Mbikqyrse e ushqimit.Hobi:Poezia,vizatimi,leximi,Muzika
Humor : ohhhh yehhhh :p
Registration date : 19/02/2012

MesazhTitulli: Pse na mungon respekti per njeri tjetrin    19/2/2012, 22:33

Pse na mungon respekti ndaj njeri tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pse na mungon respekti per njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: