Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shijojeni sa e keni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shijojeni sa e keni!   28/11/2011, 16:56Sepse nuk do ta keni per gjate! Brad Pitt, ka deklaruar se do tė heqė dorė nga aktrimi kur te arrije pervjetorin rrumbullak - 50 vjeē. Dhe ky gur kilometrik per te gjithe, veēanerisht per aktorin, vjen pas 3 vitesh.

Ka me shume, sepse ne intervisten me te fundit televizive, ne xhiron e promovimit te ‘Money Ball’ (ne kinema edhe ketu tek ne) ai ka thene se pavaresisht se nuk do te jete perpara kameras, nuk i mungon deshira per te qene pas saj.

“Nuk e di se ēfarė do tė bėj, edhe pse mė pėlqen ideja qė tė xhiroj disa histori, tė cilat ne rast tjeter nuk do te merreshin vesh qe ekgzistonin” - citon Daily Mail bjondin Pitt.

Ajo qe eshte vene re nga te gjithe ne te pakten 4 vitet e fundit, pra qe pas permbylljes se triologjise Ocean, ai ka bere vetem filma autor, pa e vrare mendjen nese nje film apo jo ben mire ne arkat e kinemave, keto kohe duket se i ka interesuar vetem opinioni i kritikes.

Ne interviste aktori ka thėnė gjithashtu se gjasat per te zgjeruar familjen e tij me Angelina Jolie duke adoptuar femije te tjere jane, keshtu qe nuk i dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shijojeni sa e keni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: