Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 60
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

MesazhTitulli: Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit   21/8/2011, 03:57Artisti Shefqet Avdush Emini Ekspozon nė 2010 Louver,Paris,France


Shefqet Avdush Emini
Acryl painting on linen
100x150
Year:2011
€ 12000


Acryl painting on linen
150x100
Year:2011
€ 10000


Acryl painting on linen
150x100
Year:2011
€ 11000


Acryl painting on canvas
47,5 x 115
Year:2011


Acryl painting on wood
99x97
Year:2009


Acryl painting on wood
96x92
Year:2009


Acryl painting on wood
94x89
Year:2009


Acryl painting on canvas
89x89
Year:2009


01.Untitled Acryl on wood 72x92 Year: 2008
SOLD


02.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


03.Untitled Acryl on wood 59x78
Year: 2008


04.Untitled Acryl on wood 42x60
Year: 2008


05.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


06.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


07.Untitled Acryl on wood 64x85
Year: 2008


08.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400


09.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008
SOLD


10.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008
SOLD


11.Untitled Acryl on wood 42x60
Year: 2008


12.Untitled Acryl on wood 54x55
Year: 2008


13.Untitled Acryl on wood 100x120
Year: 2008


14.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008


15.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008


16.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008


17.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008


18.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 SOLD


19.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400


20.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


21.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


22.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


23.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


24.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


25.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


26.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400


27.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


28.Untitled Acryl on wood 54x55 Jaar 2008


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqet.com
 
Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: