Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Aniston me pushime!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jennifer Aniston me pushime!   18/7/2011, 06:12‘US Weekly’ shkruante ne nurmin e saj te se dieles se aktorja kėrkon kohė tė lirė pėr tė qėndruar pranė tė dashurit tė saj (te ri), Justin Theroux. Sidoqofte, 42-vjeēarja do tė jetė protagoniste e tre filmave tė rinj qė do tė shfaqen gjatė kėtij viti. Vetem pak dite me pare, Aniston pati premieren e filmit te saj me te ri ‘Horribel Bosses’ nje film i cili vetem ne fundjaven e pare te shfaqjes arriti te arketonte me shume se 20 mln dollare ne ameriken e veriut.

Gjithashtu Jennifer Anisiton ne fundjave eshte nderouar me nje yll te sajin ne bulevardin e fames.

Edhe kete do ta shkelin me kembe!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Aniston me pushime!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: