Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brad Pitt dhe ylberi!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Brad Pitt dhe ylberi!   18/7/2011, 06:09Brad Pitt eshte treguar serish nje burre i matur dhe i zgjuar. I orientuar nga menaxhimi i tij, apo i drejtuar nga zemra ka bere nje deklarate te hapur pro vendimit me te fundit te nje prej bashkive me te medha ne SHBA, ate te New York-ut per te ligjeruar martesat mes te njejtit seks.


Aktori qe gjithmone e me teper angazhohet ne mbrojtje te te drejtave te njeriut, e ne ndihme te nevojtareve eshte shprehur:

“Ėshtė inkurajuese qė New York-u i ėshtė bashkuar lėvizjes pėr tė garantuar respektimin e tė drejtave tė njeriut. Asnjė shtet nuk duhet tė vendosė kush mund tė martohet dhe kush jo”


Fakti eshte se Pitt, duke qene nje mashkull i bukur eshte njekohe edhe nje prej ‘copave’ me te dashur nga publiku homoseksual!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brad Pitt dhe ylberi!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: