Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna nė "ditėlindjen" e Shakhtar Donetsk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna nė "ditėlindjen" e Shakhtar Donetsk    16/5/2011, 19:20Rihanna ishte ylli i vėrtetė i Shakhtar Donetsk nė festėn e 75-vjetorit tė themelimit tė ekipit ukrainas tė futbollit.

Kėngėtarja e famshme performoi disa nga kėngėt e saj mė tė suksesshme si What’s My Name dhe Rude Boy.

Stadiumi me kapacitet prej 51 mijė vendesh i ekipit ukrainas qė arriti ēerekfinalet e Ligės sė Kampioneve nė kėtė sezon, ishte mbushur me plot pėr spektaklin qė u zhvillua tė shtunėn nė mbrėmje.

Nė kėtė pėrvjetor ishte e pranishme edhe aktorja ukrainase, Mila Jovovich.

Nė kėtė pėrvjetor ishte e pranishme edhe aktorja ukrainase, Mila Jovovich.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rihanna nė "ditėlindjen" e Shakhtar Donetsk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: