Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 `DAshuri e Pamundur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edoona
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 6
Age : 21
Location : Kosovo
Registration date : 09/04/2011

MesazhTitulli: `DAshuri e Pamundur   9/4/2011, 14:58

`E duua me gjiithhh thellesin e shpirtit tim Por ai nuk me doo sepse ka mendje shum te madhe sepse ka bukuri..:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edoona
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 6
Age : 21
Location : Kosovo
Registration date : 09/04/2011

MesazhTitulli: Re: `DAshuri e Pamundur   9/4/2011, 14:59

jJu lutemm mme ndimoni s`di qte bejjj pa te nuk kam jett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ali Baba Tepelena
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 29
Age : 61
Location : tepelenė
Registration date : 01/05/2012

MesazhTitulli: Re: `DAshuri e Pamundur   2/5/2012, 22:02

...vazhdon mė e shqetėsuar ..apo u rehatove tani...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: `DAshuri e Pamundur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
`DAshuri e Pamundur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: