Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 GSG

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GSG
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 20
Location : Shiptar
Registration date : 04/03/2011

MesazhTitulli: GSG   4/3/2011, 21:23

Jam pi poroj jam pro per cs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: GSG   5/3/2011, 02:23

Mir se vjen GSG uroj te kalosh mir me albania.bestgoo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: GSG   9/4/2011, 21:54

Pershendetje, Mire se vjeen cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: GSG   13/4/2011, 04:11

mir se vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tikaminga@yahoo.com
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Location : tatjana
Registration date : 21/05/2011

MesazhTitulli: Re: GSG   21/5/2011, 02:00

si ja kalon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tikaminga@yahoo.com
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Location : tatjana
Registration date : 21/05/2011

MesazhTitulli: Re: GSG   21/5/2011, 02:00

tikaminga@yahoo.com shkruajti:
si ja kalon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: GSG   23/5/2011, 05:11

pershendetje tikaminga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: GSG   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GSG
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: