Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lady Gaga pa ojna!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lady Gaga pa ojna!   23/2/2011, 21:52Lady Gaga perfundimisht dėshiron njė jetė normale dhe se nuk ėshtė e interesuar qė tė shijojė luksin e Hollywoodit.

Gaga qe ka prezantuar ne Grammy Awards - “Born This Way” - thotė shtepia e saj do te jete gjithmonė nė lagjet e New Yorkut, ku ėshtė rritur. Madje ajo pohon ate qe askush prej nesh nuk mund ta thote me ze te larte, nuk e ka impresionuar kurre Hollywoodit.

“Unė kam zgjedhur tė kem njė jetė normale”, ka thėnė Lady Gaga duke sqaruar se edhe pse mė parė kishte ėndėrruar tė argėtohej nė vendin e tė famshmėve, tanime qe eshte e tille, nje apartament normal dhe i rremujshem eshte oazi i duhur per te.

Meqe se dashka pse nuk ben nje investim ne Shqiperi, nje apartament ne lagjen luksoze te Kasharit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lady Gaga pa ojna!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: