Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Oasis nuk ka prape

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Oasis nuk ka prape   20/2/2011, 20:36Rrokeri Liam Gallagher ka hedhur poshtė ēdo mundėsi qė “Oasis” tė ribashkohet njė ditė. Ideja sipas tij eshte utopike.

Grupi britanik u nda nė vitin 2009 pas njė sherri mes vėllezėrve Liam dhe Noel Gallagher, gjatė njė koncerti nė Paris tė Francės. Qė nga ndarja, vėllezėrit kanė shkėmbyer fjalė nga ma tė kėqijat pėr njėri-tjetrin.

Fansat e shumte te grupit qe ndryshoi konceptin e muzikes britanike ne fillim vitet ’90 kishin bere nje kerese per nje ribashkim por Noel pėrjashton mundėsinė e ribashkimit me vellain. Vemendja e tij do ti shkoje grupit tė ri “Beady Eye”

“Aventurat tona erdhėn drejt fundit, edhe pse nuk mund te mohoj ate qe ishte. Mbase kjo eshte arsyeja pse njerezit vazhdojne te kene nje shprese. Por duhet te them aq ishte, i uroj Noel nje karriere te mbare solo, por me Oasis hesapet u mbyllen” ka thene Liam

Edhe pse kurre nuk thuhet kurre, mbase ky eshte rasti i perjashtimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Oasis nuk ka prape
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: