Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i   24/1/2011, 19:51Futbollisti i kombėtares angleze, Ashley Cole, ėshtė ndarė prej tė dashurės sė tij “sex-symbol”, bėri tė ditur e pėrditshmja rozė “The Sun”.


Tė pranishėm nė festėn e fejesės sė njė miku tė tyre, Kayla Collins dhe Ashley u bėnė protagonistė tė njė sherri dhe vendosėn t’i jepnin fund marrėdhėnies sė tyre tė shkurtėr.

Kayla konsiderohet si njė seks symbol nė Britaninė e Madhe, status qė e ka fituar nėpėrmjet pjesėmarrjes nė disa filma erotikė dhe me koopertinat e revistave si PlayBoy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: