Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shayk befason “Nėnėn Rusi” dhe Ronaldo-n

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shayk befason “Nėnėn Rusi” dhe Ronaldo-n   24/1/2011, 19:49Modelja 24-vjeēare Irina Shayk, e konsideruar si njė prej femrave mė tėrheqėse nė botė dhe e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, u rikthye mė joshėse se kurrė nė njė revistė ruse tė quajtur “Tatler”.


Numri i revistės do tė dalė nė treg nė shkurt dhe shitjet pritet tė jenė rekord. Pak javė mė parė, disa foto nudo tė pėrfolura tė saj bėnė xhiron e botės dhe krijuan shumė polemika.

Sipas vetė modeles, nė ato imazhe tė pėrfolura ajo kishte mbathur tanga me ngjyrėn e mishit. Nga ana tjetėr, drejtori fotografik betohet se e ka parė ashtu siē e lindi nėna. Mbase mund tė jetė imagjinata e kėtij tė fundit ajo qė flet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shayk befason “Nėnėn Rusi” dhe Ronaldo-n
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: