Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zgjohet Bruni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zgjohet Bruni!   15/12/2010, 02:28Carla Bruni per te forcuar pozitat e saj krah presidentit francez ka thene se dėshiron njė fėmijė prej presidentit francez Nicolas Sarkozy.

Ish-modelja italiane ka shoqėruar tė shoqin nė njė vizitė presidenciale nė Indi, njė rast i mirė pėr tė kėrkuar prej tė tjerėve qė tė luten pėr tė.

Gjatė vizitės nė Fatehpur Sikri, ndėrsa ishte nė shoqėrine Sarkozy, tė Christine Ockrent dhe tė njė mikeje, ish-modelen Farida Khelfa, Carla shprehu dėshirėn disi tė pazakontė.

"Mė kėrkoi qė tė lutem qė ajo tė kishte njė fėmijė tjetėr", mėsohet tė ketė thėnė njė drejtues i besimit mysliman. Pėr kėrkesėn e zonjės sė parė franceze nuk ka asnjė konfirmim nga zyra presidenciale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Zgjohet Bruni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: