Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kur macet grinden

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kur macet grinden    15/12/2010, 02:17O grindeshin. Nicole Scherzinger ka thene se konfliktet me anėtaret tjera tė “Pussycat Dolls” ishin tė paevitueshme.Nicole, Ashley Roberts, Kimberly Wyatt, Jessica Sutta dhe Melody Thornton, tashmė te ndara, po mendojne secila per vete, ndersa e pyetur per grindjet, Scherzinger mendon se i kanė menaxhuar mirė.

“Ishte e paevitueshme qe te kishim mos-marreveshje. Kur rri per shtate dite te javes, 24 ore ne 24 me njera-tjetren, nervoziteti eshte i pranishem” tha Scherzinger, e cila ka vazhduar te flase per formen e saj te shkelqyer trupore.

Sipas saj dietat (te pakten me te) nuk funksionojne. Edhe pse e ka provuar shpesh qe te mbaje diete, gjithmone kur mbaronte ciklin i rikthehej te ngrenes pa kujdes. Ndaj ajo kėshillon qė aktiviteti fizik ėshtė zgjidhja mė e mirė pėr tė ruajtur linjat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kur macet grinden
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: