Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Te pathenat e Elton John!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Te pathenat e Elton John!    15/12/2010, 02:14Sir Elton John eshte ‘hapur’ duke treguar se ka qene shumė pranė vdekjes ne fillimet e tij si kengetar. Ne vitet e hershme te karrieres e tij ai ka qene ne nje beteje te vazhdueshme kunder lendeve narkotike.

Kėngėtari i ‘Sorry seems to be the hardest word’ ka vuajtur varesine nga alkooli dhe kokaina. Ai ka treguar ne nje interviste dhene rishtaz se ne 1975 ka marre nje mbidoze, qe per pak i ka marre jeten.

“Isha shumė pranė vdekjes. Aso kohe kishe nje lekure qe vinte net e kalter, dhe shpesh mendoja se njerezit do te me gjenin te vdekur ne tapet, sepse per mua ishte e rastit qe te merrja kokaine e pastaj te ktheja nje shishe uiski. Mbaj mend te kem fjetur edhe tre dite rradhe pas kesaj” ka treguar John.

Ne keto festa po degjohet nje variant i ri i kenges se tij ‘Your Song’ nga Ellie Goulding. Eshte nje kenge e shkruar pikerisht ne periudhen e siper-permendur, dhe eshte nje kenge e shkelqyer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Te pathenat e Elton John!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: