Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stuhi adoleshenciale.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stuhi adoleshenciale.    29/11/2010, 18:28E doni apo jo (JOOOOOO!!!!) Justin Bieber ka dalė fitues i nje tjeter ceremonie te rendesishme cmimesh muzikore; ne mbrėmjen e American Music Awards (AMA) duke marre me vete katėr ēmime.
Bieber bėhet keshtu kengetari mė i ri ne moshe qė ka fituar ndonjėherė ēmimin Artisti i Vitit nė American Music Awards (AMAs) nė mbrėmjen gala tė se dieles), nė Nokia Theatre nė Los Angeles.
Ai mori edhe trofete e Kengetarit mashkull me te mire Pop/Rock, Albumit me te mire dhe Debutuesi i Vitit.

Ndėr fitues ishte edhe mentori i tij Usher, i cili mori dy trofe, ndersa Eminem njesoj si ne MTV Ema’s mori nje tjeter cmim per Artistin me te mire Hip Hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Stuhi adoleshenciale.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: