Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bashkimi i Fugees Ndodh ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bashkimi i Fugees Ndodh ...   29/11/2007, 15:14

... ne gjyq. Wyclef Jean ka kercenuar se do te hedhe ne gjyq Lauryn Hill. Artistja momentalisht po promovon albumin e saj te pare solistik "The Carnival II; memoirs of an immigrant", dhe kjo eshte nje prove e qarte, e konfirmuar me heret nga Pras, qe mos-ribashkimi i grupit te famshem ka ndodhur prej saj. Wyclef Jean i cili ka qene i lidhur sentimentalisht me Hill, ka thene se albumi "The Miseducation of Lauryn HIll" i dedikohej atij, dhe prandaj ai per tu pergjigjur shkroi "911", duet me Mary J Blige.

-"Cili do qofte motivi i sjelljes se saj arrogante dhe te pabese, Lauryn ka nje kontrate qe duhet ta respektoje. Nese nuk do ta beje, dhe Fugees nuk regjistrojne albumin e rikthimit, do ta hedhim ne gjyq pa diskutim" - ka thene i nervozuar Wyclef...

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bashkimi i Fugees Ndodh ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: