Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U regjistrova - si ta aktivizoj konton?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: U regjistrova - si ta aktivizoj konton?!    23/11/2010, 04:48

U DH E Z I M

I nderuar anėtar i ri,

Je anėtarėsuar nė AForumalbaniasky.com, pasi tė kesh klikuar nė butonin Regjistrimi dhe tė kesh plotėsuar pikat e formularit tė regjistrimit!

Por, vetėm kaq nuk mjafton qė t`mund tė postosh nė AForum sepse kėrkohet aktivizimi i kontos (llogarisė). Si aktivizohet kontoja? Sapo tė jesh regjistruar, pas disa minutash, tė dėrgohet njė mesazh nga Forumi nė e-mail adresėn qė ke dhėnė pėr regjistrim. Duhet tė hapni e-mailin dhe, sipas udhėzimeve tė dhėna nė mesazh, tė klikoni nė linkun e aktivizimit tė kontos:

-------

Kur tė kesh aktivizuar konton, mund tė postosh nė Forum!

Nėqoftėse shfaqen probleme edhe pas pėrmbushjes sė udhėzimeve, kontaktoje Stafin nė e-mail: info@albaniasky.com .

Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
U regjistrova - si ta aktivizoj konton?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: