Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FMN: Ekonomia botėrore, jo e njėjtė pas krizės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: FMN: Ekonomia botėrore, jo e njėjtė pas krizės   20/11/2010, 18:10

Drejtori i Fondit Monetar Ndėrkombėtar, Dominik Shtraus Kahn, deklaroi se ekonomia botėrore, pas krizės, nuk do tė jetė mė e njėjtė. Gjatė njė konference nė Frankfurt, tė organizuar nga Banka Qendrore Europiane, Kahn tha, se fillimisht duhet tė zgjidhen problemet e mė pas tė bashkėpunohet pėr krijimin e sistemit tė ardhshėm. Kreu i FMN-sė, ri-theksoi se ''tė mbėshtetėsh zhvillimin ėshtė absolutisht e nevojshme edhe pse kjo ka efekte anėsore''.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
FMN: Ekonomia botėrore, jo e njėjtė pas krizės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: