Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Projekti i qeverisė, plehrat pa doganė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Projekti i qeverisė, plehrat pa doganė   20/11/2010, 18:10

Lajmi i dites bėri tė ditur sot, se qeveria ka hartuar njė projekt, i cili heq tarifat doganore pėr importin e njė numėri tė madh mbeturinash. Projekt-ligji, mban datėn 10 nėntor tė kėtij viti dhe shumė shpejt, pritet t’i dėrgohet kuvendit pėr miratim. Tarifa e mbeturinave urbane, nga dy, bėhet zero, po ashtu dhe ajo e llumrave tė ujrave tė zeza. Dogana iu hiqet mbeturinave klinike e tė halogjenizuara. Me projektin e ri, ulja mė e ndjeshme pėrfshin mbetjet e kategorizuara si “tė tjera” nga projekt-ligji dhe Kodi Doganor. Dogana e tyre, nga 10%, bėhet zero. Sipas qeverisė, ky ėshtė detyrim, i cili rrjedh prej marrėveshjeve me Organizatėn Botėrore tė Tregtisė. Por, ambjentalistė dhe opozita i kundėrshtojnė ashpėr kėto masa, duke deklaruar se Shqipėria ėshtė e tej-mbushur me mbetje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Projekti i qeverisė, plehrat pa doganė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: