Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Komisioni i ekonomise, miraton ne parim projekt-buxhetin 11

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Komisioni i ekonomise, miraton ne parim projekt-buxhetin 11   20/11/2010, 18:08

Komisioni Parlamentar i Ekonomisė dhe Financave miratoi nė parim projekt-ligjin pėr buxhetin e shtetit tė vitit 2011, pa votat e opozitės. Nėnkryetarja socialiste e kėtij komisioni, Mimi Kodheli deklaroi se "vendimi pėr tė mos miratuar asnjė projektligj tė qeverisė ėshtė politik", ndėrsa mė herėt e cilėsoi buxhetin si njė qellim "elektoral". Sipas saj shifrat e deklaruara janė jo-realiste dhe do tė pėrkeqėsojnė mė tej situatėn e financave publike tė vendit. Ndėrsa kreu i komisionit, Edmond Spaho mbrojti projekt-buxhetin 2011 duke e vlerėsuar atė si tejet optimist, i cili do tė mbėshtesė prioritetet e qeverisė. Projekt-buxheti, pritet tė miratohet nga parlamenti javėn e parė tė muajit dhjetor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Komisioni i ekonomise, miraton ne parim projekt-buxhetin 11
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: