Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

  www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit   19/11/2010, 05:08

Te nderuar vizitor e anetar te forumit Albania.bestgoo.com

Pra siq e vereni edhe vet, Emri i ri i forumit eshte: www.Albania.bestgoo.Com

Per me shume info na kontaktoni ne: info@albania.bestgoo.com

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė 11/10/2016, 00:52, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit   20/11/2010, 17:59

Hajde per hajer Admin :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit   23/12/2010, 17:47

Gezuar per te gjithe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 33
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit   20/2/2011, 07:21

Pranoni urime te sinqerta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit   13/4/2011, 04:18

hajde urime per gjith ata qe e ndjen se i perket kombit tone rroft shqipja jone queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
www.Albania.bestgoo.com - Emri i ri i Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: