Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Formula 1, sebastian Vetel shpallet kampion bote

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Formula 1, sebastian Vetel shpallet kampion bote   14/11/2010, 21:55

Sport. Sebastian Fetel ėshtė kampioni i ri i botės nė Formula 1. Piloti gjerman i Red Bull-it arriti tė triumfojė nė garėn e fundit nė Abu Dabi duke siguruar nė kėtė mėnyrė automatikisht vendin e parė nė renditjen e pėrgjithshme. Ndėrkohė zhgėnjim total pėr ferraristin Fernando Alonso, i cili u rendit i 7-ti nė kėtė garė duke humbur tė gjitha shancet pėr tė fituar kampionatin. Ndėrkohė, njė javė mė parė skuderia Red Bull fitoi titullin pėr konstruktorė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Formula 1, sebastian Vetel shpallet kampion bote
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: