Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tom Cruise Maverick-u i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tom Cruise Maverick-u i ri   11/11/2010, 18:19Top Gun 2 do te behet. Madje Tom Cruise do tė jetė pjesė e vazhdimit tė filmit hit te 1986.
Ishte producenti Jerry Bruckheimer, qe vitin e shkuar, tha se po punonte nė njė vazhdim tė filmit popullor, duke ngjallur keshtu interesin e fansave te vjeter por edhe te atyre qe pak dine per filmin. Bėn tė ditur se bosėt e shtėpisė filmike Paramount Pictures kanė filluar punėn mbi njė film tė dytė duke angazhuar regjisorin e filmit tė parė Tony Scott dhe aktorin kryesor tė atij filmi Tom Cruise.
Gjasat jane qe Cruise te mos jete ne rolin kryesor, ndersa skenari I eshte besuar fituesit te Oscar-it, Christopher MCQuarrie.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tom Cruise Maverick-u i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: