Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 28
Location : korca
Registration date : 10/11/2010

MesazhTitulli: pershendetje   10/11/2010, 18:31

pershendetje te dashur miq...
kush ka miresine te me ndihmoje me gjetjen e disa poezive te Petro Markos nga vellimi i vetem poetik i tij "horizont"...do ju isha vertet mirenjohse!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetje   11/11/2010, 17:47

Pershendetje gjithashtu Ana. Edhe pse nuk eshte vendi i duhur per pytje ose kerkesa un dot ndihmoj.
Linku direkt per ti shikuar poezite e Petro Markos eshte: http://albania.bestgoo.com/letersia-f38/petro-marko-t4674.htm , po ashtu nese deshironi te lexoni poezi te ndonje shkrimtri tjeter ateher klikoni ne kete link: http://albania.bestgoo.com/letersia-f38/letersia-shqiptare-pasqyra-e-temave-te-shkrimtareve-shqiptar-t4779.htm

Kjo ėshtė pėmbledhja mė e madhe e letrarėve shqiptarė nė internet.

Shpresoj qe ju ndihmova, kaloni kendshem.

TheBest
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Ana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 28
Location : korca
Registration date : 10/11/2010

MesazhTitulli: Re: pershendetje   11/11/2010, 22:00

faleminderit shume thebest...u tregove shume i sjellshem!
Tani eshte radha ime te te ndihmoj ne ndonje pune qe te kesh...do jete kenaqesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetje   14/11/2010, 21:50

Sps Ana, nese te duhet ndihme une cdoher do jem ketu te te ndihmoj.. :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: