Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney do tė adaptojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney do tė adaptojė   29/11/2007, 15:11

Adoptim VIP ne horizont. Sipas revistave ne ameriken e larget, Princesha e Pop-it, po kerkon te adoptoje dy femije kineze te moshes 6 vjecare, edhe pse eshte akoma deri ne fyt me telashe, ngaqe nuk mban dot dy pjellet e veta, Jayden James dhe Sean Preston. Lajmi konfidencial ka dale nga goja e disa "mikeshave" te Britneyt.

Nder lajmet e tjera qe shkruhen per te, njeri thote se Spears paska bere gati funeralin e saj, me nje shume prej $50.000, ne rast se vdes papritur (dhe kjo te ben te mendosh per vetvrasje).

Ne kete rast eshte vertete momenti te thuhet, se keto revistat nuk kane me cfare te shkruajne.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Britney do tė adaptojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: