Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pėrshėndetje!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeLti
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 4
Age : 30
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Tenisi
Humor : Qeshi kur te`m qeshet.
Registration date : 30/10/2010

MesazhTitulli: Pėrshėndetje!   30/10/2010, 18:00

Pėrshėndetje!

Emri: BeLti
Mosha: 22
Vendbanimi: Mitrovicė
E-mail: BeLti@ecmekohen.net

Me pelqej forumi, dhe u regjistrova.. me deshiren qe te kalojm bukur se bashku..

Me respekt
BeLti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mjeksia-grup.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje!   30/10/2010, 21:07

Mirseerdhe BeLti deshiroj te kalosh mir me ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BeLti
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 4
Age : 30
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Tenisi
Humor : Qeshi kur te`m qeshet.
Registration date : 30/10/2010

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje!   30/10/2010, 23:52

Faleminderit per mikpritjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mjeksia-grup.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje!   31/10/2010, 04:37

Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: