Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kolom: Testet amerikane nė Guatemalė krim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kolom: Testet amerikane nė Guatemalė krim   3/10/2010, 15:12

Testet amerikane tė cilėt infektuan qindra guatemalianė me gonorrohea dhe sfilis mė shumė se 60 vite mė parė, ishin “krim kundėr njerėzimit”, deklaroi Presidenti i Guatemalės Alvaro Kolom.
Presidenti amerikan, Barak Obama, kėrkoi falje per testet mjekėsore, nga tė cilėt persona tė sėmurė mendėrisht dhe tė burgosur ishin infektuar pa pėlqimin e tyre.
Obama siguroi Kolom-in se eksperimentet e viteve 40-tė ishin nė kundėrshtim me vlerat amerikane. Shtetet e Bashkuara tė Amerikės kanė premtuar njė hetim tė hollėsishėm pėr ngjarjen.
Eksperimentet synonin tė testojnė nėse penicilina mund tė parandalojė sifilisin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kolom: Testet amerikane nė Guatemalė krim
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: