Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 The Charts

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: The Charts   29/11/2007, 15:07

Nje sere ndryshimesh neper klasifikime pak jave para fundit te ketij viti. Alicia Keys me ne fund arrin te marre vendin e 1 ne Billboard, pavaresisht se ne Europe, kryesisht ne Shqiperi ka rene degjueshmeria e saj, gjykuar kjo nga votat qe ka marre ne WebChart. Ne Amerike kemi dhe nje hyrje te re, Flo Rida, Afro Amerikanja rapere qe publikon albumin e saj te pare "Mail on Sunday" ne fillim te vitit qe vjen.

Po ashtu pas nje sere hezitimesh Sugarbabes, mbreterojne ne Euro Zone, duke mundur me ne fund, 50 Cent dhe Justin Timberlake. Nje ngjitje te menjehershme ka patur edhe Mrs Spears me hitin "Gimme More". Situata eshte permbysur edhe ne klasifikimin dance, ku David Guetta ka zene vendin e Samim. Bob Sinclair eshte ne Top 5 me "Together" ne dyshen me Steve Edwards, nje kenge qe renditet momentalisht vetem ne Spanje.

Pavaresisht pergjumjes ne SHBA, dhe humbjes se pozicionit te pare ne Europe, 50 Cent duhet te jete i kenaqur me klasifikimin Hip Hop, ku mban vendin e pare me nje tjeter kenge te "Curtis" albumit te tij te ri. Nga ana tjeter, ne nje prej klasifikimeve me te ndryshueshem ne jave --- Hit List Uk - nuk ka ndodhur absolutisht asgje...Billboard Hot 100 (Klasifikimi Amerikan)

1 Alicia Keys - No One
2 Chris Brown Featuring T-Pain - Kiss Kiss
3 Timbaland Featuring OneRepublic - Apologize
4 Flo Rida Featuring T-Pain - Low
5 Colbie Caillat - Bubbly

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
The Charts
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: