Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Superliga shqiptare, humbet Skėnderbeu, fiton Tirana

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Superliga shqiptare, humbet Skėnderbeu, fiton Tirana   27/9/2010, 14:26

Janė luajtur sot dy ndeshjet e javės sė 5-tė tė SuperLigės shqiptare nė futboll, tė cilat dhanė kėto rezultate: Elbasani-Skėnderbeu 1-0 dhe Tirana-Laēi 2-0. Sfidat e djeshme pėrfunduan: Teuta-Flamurtari 2-1, Vllaznia-Dinamo 0-4 dhe Bylis-Kastrioti 1-0. Java mbyllet nesėr me sfidėn Shkumbini-Besa. Kampionati kryesohet nga Dinamo me 12 pikė, i ndjekur nga Flamurtari me 10 dhe Skėnderbeu me 9.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Superliga shqiptare, humbet Skėnderbeu, fiton Tirana
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: