Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Formula 1, Alonso triumfon nė Singapor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Formula 1, Alonso triumfon nė Singapor   27/9/2010, 14:23

Fernando Alonso triumfoi sot nė Ēmimin e Madh tė Singaporit nė Formula 1. Piloti spanjoll i Ferrarit zhvilloi njė garė perfekte, duke e kryesuar nga fillimi atė. Pas tij u renditėn dy pilotėt e Red Bullit, Sebastian Fetel dhe Mark Veber, pėrkatėsisht nė vend tė 2-tė dhe tė 3-tė. Ndėrkohė, Ljuis Hemilton u detyrua tė braktiste garėn, pas njė incidenti me rivalin Veber. Garat e Formula 1 rikthehen pas 2 javėsh me Ēmimin e Madh tė Japonisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Formula 1, Alonso triumfon nė Singapor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: