Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shakira kishte hequr dorė nga filmi shkaku i skenave lakuriq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shakira kishte hequr dorė nga filmi shkaku i skenave lakuriq   27/11/2007, 16:12

Ylli kolumbian nė momentin e fundit kishte hequr dorė nga incizimi i filmit tė saj debutues "Love in the time of cholera", sepse nė disa skena ishte dashur qė tė paraqitet tėrėsisht e zhveshur.
"Ndiej pėrgjegjėsi ndaj publikut tim, andaj nuk dua tė bėj diē qė mė vonė tė jam pishman", ka sqaruar ajo arsyet pėr tė cilat kishte hequr dorė. Megjithatė, ajo ende ėshtė pjesė e projektit – ka shkruar dhe ka incizuar muzikėn pėr filmin i cili javėn e kaluar ka filluar tė shpėrndahet nėpėr SHBA.
Shakira qysh nė fillim kishte pohuar qė prej filmit “Love in the time of cholera", i krijuar sipas librit tė Gabriel Garcia Marquez, kishte hequr dorė pėr shkak tė orarit tė saj tė ngarkuar, mirėpo producenti Scott Steindorff pohon qė kėngėtarja e famshme kishte hequr dorė qėkur kishte parė skenarin e filmit ku ajo duhej tė zhvishej komplet disa herė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shakira kishte hequr dorė nga filmi shkaku i skenave lakuriq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: