Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 McCartney incizon album me djalin e tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: McCartney incizon album me djalin e tij   27/11/2007, 16:10

Sir Paul McCartney ka bėrė tė ditur se ėshtė duke incizuar albumin e ri, sė bashku me djalin e tij, album i cili pritet tė editohet gjatė vitit tė ardhshėm. Djali i McCartneyt, James, mė herėt kishte marrė pjesė nė dy albume tė babait tė tij, por duket qė tash do tė hidhet nė karrierė solo.
Duke folur pėr projektin, Paul ka thėnė: “Aktualisht po bėj disa incizime me djalin tim. Po analizojmė disa ide rreth incizimit tė albumit tė tij. Ai po bėn gjithēka. Ai i shkruan tė gjitha, i bėn meloditė. Ėshtė sensacionale”.
Por, ende nuk ėshtė gati asgjė. Nuk e dimė nėse kjo do tė ketė sukses. Plani im ėshtė vetėm tė bėj disa incizime me tė dhe ėshtė vėrtet ngacmuese. Vėrtet mė pėlqen kjo”, ka shtuar ish-Beatlesi.
James ndjek pasardhėsit tjerė tė Beatlesave, tė cilėt po lėvrojnė muzikėn e tyre, me Zak, djali i Ringos, i cili luan nė bateri pėr Oasis dhe The Who, derisa Sean Lennon tashmė ka nxjerrė disa solo albume.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
McCartney incizon album me djalin e tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: