Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney adopton binjakė nga Kina?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney adopton binjakė nga Kina?   27/11/2007, 16:10

Pasi qė ka humbur djemtė e saj, Britney Spears, planifikon qė kėtė zbrazėtirė ta plotėsojė me dy djem kinezė. Nė tė njėjtėn kohė, ajo ėshtė duke organizuar edhe funeralin e saj, pėr tė cilėn gjė tashmė ka shpenzuar 50 mijė dollarė.
Princesha e muzikės pop u ka zbuluar miqve tė saj se ėshtė afėr finalizimit tė adoptimit tė dyfishtė me njė agjenci nga Kina, ka thėnė njė e afėrme e saj, pėr News of the World. Nė tė njėjtėn kohė, Britney u ka treguar miqve se ka shpenzuar 50 mijė dollarė pėr pėrgatitjen e funeralit tė saj.
"Tė planifikosh dhe tė paguash funeralin personal ėshtė ide e mirė, por jo kur keni 25 vjet. Nė kėtė rast, kjo ėshtė e tepėrt dhe shumė herėt. Nuk kalon as njė javė tė mos i ndodhė diēka e pazakontė. Nuk ia vlen shumė ", ka thėnė e afėrmja e Britney Spears.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Britney adopton binjakė nga Kina?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: