Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue: Do ta dua gjithmonė Martinezin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Minogue: Do ta dua gjithmonė Martinezin   27/11/2007, 16:09

Kylie Minogue ka bėrė tė ditur se gjithmonė do tė ketė ndjenja pėr ish tė dashurin e saj Oliver Martinez. Kėngėtarja u nda nga aktori francez mė herėt gjatė kėtij viti, pas qarkullimit tė thashethemeve se ai e ka tradhtuar, por ajo ende ka respekt pėr tė.
Ne kemi respekt pėr njėri tjetrin dhe dashuri e cila gjithmonė do tė ekzistojė”, ka sqaruar Minogue.
Por, ajo ka insistuar se as qė e ka marrė parasysh ringjalljen e romancės sė tyre ose tė fillojė ndonjė lidhje tė re, duke thėnė: “Tė kthehem sėrish ėshtė njė gjė tė cilėn as qė e kam menduar. Megjithėse kemi pasur kohė tė bukura. Nuk dua tė mendoj as tė gjej ndonjė tjetėr”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Minogue: Do ta dua gjithmonė Martinezin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: