Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stalone, heroi i filmave aksion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stalone, heroi i filmave aksion   23/9/2010, 13:28

Silvester Stalone ėshtė shpallur heroi i filmave aksion, duke mposhtur Arnold Shvarceneker, nė njė sondazh ku morėn pjesė rreth 2 mijė persona. Stalone morri 31% tė votave, duke lėnė pas guvernatorin e Kalifornisė, i cili mori 24%. Brus Uillis dhe Brus Li, ndanė vendin e tretė dhe tė katėrt, ndėrsa Zhan Klod Van Dam, i pesti. Aktorja e filmit "Salt", Anzhelin Zholi, u rendit e shtata nė listė, duke qenė e vetmja femėr, ndėr dhjetė mė tė mirėt. Pas saj janė renditur Ēak Norris dhe Uill Smith.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Stalone, heroi i filmave aksion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: