Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Surpriza e Rezarta Shkurtės pėr Vitin e Ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Surpriza e Rezarta Shkurtės pėr Vitin e Ri   27/11/2007, 15:59

Ditėve tė fundit kėngėtarja Rezarta Shkurta ndodhet nė Prishtinė pėr tė realizuar njė sėrė projektesh. Kosova e ka mirėpritur pėr tė bėrė xhirimet pėr programet muzikore tė Vitit tė Ri, pėr tė realizuar njė projekt me disa kėngėtarė Kosovarė si dhe pėr njė projekt tjetėr pėr tė cilin tregohet mjaft e rezervuar duke dashur tė mbetet surprizė.
Ajo ėshtė shprehur se bashkė me Genta Ismajlin, Jehona Sopin, Tunėn dhe Ermal Fejzullahun po realizojnė njė kolazh me produksion muzikor nga “DEA”. Rezarta ėshtė shprehur se po kalon ditė tė bukura nė Kosovė ku ēdo ditė e mė shumė po lidh miqėsi tė reja. Gjatė qėndrimit nė kėtė vend ajo ka qenė e ftuar nė emisione tė ndryshme ndėrsa ka folur pėr projektet e saj dhe pjesėmarrjen nė festivalin “Kėnga Magjike”. Nė kėtė konkurs muzikor kėngėtarja simpatike paraqitet mė kėngėn “Jo natėn” me muziė dhe orkestrim tė Genti Lakos dhe me tekst tė shkruar nga Arben Duka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Surpriza e Rezarta Shkurtės pėr Vitin e Ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: