Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sinan Hoxha, i sigurt nė duart e parukierit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sinan Hoxha, i sigurt nė duart e parukierit   26/11/2007, 16:58

Kujdeset jashtė mase pėr look-un e tij aq sa nuk lė t’ shpėtojė asnjė detaj.
Kėtė gjė nuk e bėnė para fillimit tė njė koncerti, spektakli apo realizimit tė ndonjė videoklipi, por edhe thjesht kur del nė rrugė, nė njė ditė tė zakonshme.
Dhe tashmė e ka zgjedhur vendin e preferuar.
Ai ka besim vetėm tek duart e “Hair Oltion” ku siē thotė dhe vetė Sinan Hoxha, del gjithmonė i kėnaqur dhe kjo ndikon mjaft nė humorin e tij. Siē e shihni dhe nga kjo foto, Sinan Hoxha nė kėto momente ėshtė duke dalė nga ambjentet e parukerisė, mjaft i kėnaqur, ku telefonatat e shumta nuk e lėnė rehat.
I ka dhėnė njė pėrshėndetje flash ‘kujdestarit’ tė pamjes sė tij dhe ėshtė larguar pa harruar tė lėrė takimin e rradhės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Sinan Hoxha, i sigurt nė duart e parukierit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: