Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Guess who’s back!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Guess who’s back!   19/9/2010, 04:00

Dhe eshte kthyer me te vertete, i pafrikesuar, dhe i bindur ne vetvete. Eminem ka nderuar shokun e tij te ngushte, te ndjerin Proof, dhe nga ana tjetėr ka bėrė thirrje pėr lirimin e Lil Wayne nga burgu. Kjo ka ndodhur ne koncertin e parė evropian pas pesė vitesh.
Aktualisht ne 10 me te mirat e Billboard, krijuesi i “Not Afraid”, u ngjit nė skenėn e festivalit “T in the Park” nė Skoci, ku kendoi 29 kėngė. Ai prezantoi edhe kengen e re “No Love” nga albumi i ri “Recovery” qė ėshtė bashkėpunim me Lil Wayne, pėr tė cilin brohoriti njė herė me zė tė lartė: “Lirojeni Lil Wayne”.
Mė pas Eminem kujtoi njė nga miqtė e tij mė tė mirė, Proof, i cili u qėllua pėr vdekje nė vendlindjen e tij, Detroit. “Mė kujtohet koha me grupin tim D12 nė Amsterdam, unė dhe Proof, ishim duke ngrėnė luleshtrydhe. Pastaj filluam te qeshnim si idiote”.
Ne mbyllje shtoi: “Cdo fans-i te Eminem, dua t’i falenderoj pėr mbėshtetjen gjatė ketyre viteve, faleminderit qė nuk mė lejuat tė dorėzohem. Paqe”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Guess who’s back!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: