Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie eshte si vera…

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie eshte si vera…    19/9/2010, 03:57

Se fundmi ne kopertinen e ‘Vanity Fair’ nje prej femrave me terheqese ne bote: Angelina Jolie, ka provuar se eshte si vera, sa me shume kalojne vitet, aq me e mire behet. Nderkaq ne nje interviste per Reuters ka folur edhe per femijet e saj, qe jane njekohesisht edhe kuptimi i saj i jetes.
Protagonistja e filmit me te ri aksion “Salt”, zbuloi se vajza e saj katėrvjeēare, Shiloh, rri shume me djalin e saj te madh (te adoptuar) ndaj pelqen te vishet si djalė, dhe mami Jolie nuk ka ndermend ta ndaloje.
“Jane te habitshme zgjedhjet e saj, me lene pa fjale por edhe me kenaqin. Une kurrė nuk do tė jem njė prind qė do tė detyroj djemte apo vajzat e mia te jene dicka qe s’jane. Kesaj i thone te mos e besh mire detyren tende si prind. Fėmijėt duhet tė lejohen tė shprehin veten nė ēfarėdolloj menyre, pa i gjykuar ata, pasi kjo, mendoj, ėshtė e rėndėsishme pėr zhvillimin e tyre”
Dhe kjo nga femijet merr vesh, po rrit 6.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jolie eshte si vera…
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: