Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Xhemi Shehu, mė sė fundi studente

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Xhemi Shehu, mė sė fundi studente   26/11/2007, 16:48

Ka kuptuar qė tani ėshtė koha e duhur tė ndjek studimet e
larta. Kėshtu, show-girl Xhemi Shehu ka nisur studimet pėr Marrėdhėnie me
Publikun nė Universitetin Evropian, e njėherazi duke u larguar edhe nga spektaklet, apo edhe nga projektet qė e lidhnin atė me Italinė. Tani pėr tė ėshtė vetėm shkolla. Edhe pse zėrat e pėrfshijnė atė nė njė projekt tė madh, ku nė fillim tė vitit 2008 ajo do tė rishfaqet si prezantuese. Megjithatė, tashmė janė vetėm zėra. Vetė Xhemi nuk e ka pohuar njė gjė tė tillė, por e pranon se ka dėshirė qė tė shfaqet sėrish nė ekran, e ndoshta me njė spektakėl edhe mė tė madh se “Portokallia”, ku ajo do tė jetė e vetme pėr tė mbizotėruar skenėn. Le tė presim atėherė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Xhemi Shehu, mė sė fundi studente
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: