Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Agim Poshka, pedagogu i Big Mamės, Shpat Kasapit dhe Tunės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Agim Poshka, pedagogu i Big Mamės, Shpat Kasapit dhe Tunės   26/11/2007, 16:46

Prej disa kohėsh Agim Poshka qėndron nė pozicionin e shefit tė Katedrės sė Gjuhės Anglezenė Universitetin e Tetovės.
Ėshtė njė pedagog mjaft i suksesshėm qė ka fituar dhe simpatinė e tė gjithė studentėve nė auditor.
Por shumė shpejt do tė mėsonim lajmin qė nė rradhėt e studentėve tė tij janė edhe kėngėtarėt Big Mama, Shpat Kasapi dhe Tuna. Pėrveēse studentė Agim Poshka duket se gjėndet nė njė pozitė jo shumė normale pasi tė tre pėr
tė janė edhe kolegė. Por pėrsėri kjo nuk pėrbėn asnjė problem pėr Poshkėn i cili marrėdhėniet me studentėt i ka ndėrtuar njėsoj si me miq ndėrsa seriozitetit tė mėsimit i lihet vėndi i tij. E pra tre kėngėtarėt e suksesshėm maqedonas, leksionet i marrin nė shkollėn ku kėngėtari mė “nė moshė” dhe mė me eksperiencė i shqiptarėve tė Maqedonisė ėshtė drejtues.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Agim Poshka, pedagogu i Big Mamės, Shpat Kasapit dhe Tunės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: