Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Marina, bukuroshja e “Fiks fare”, provon prezantimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Marina, bukuroshja e “Fiks fare”, provon prezantimin   26/11/2007, 16:46

Pas Xhemit me sa duket ėshtė radha e Marinės, qė nga studioja e emisionit “Fiks fare” tė kalojė pėrpara kamerave duke provuar prezantimin. Prej pak ditėsh, bionden bukuroshe e kemi parė si prezantuese nė emisionin rinor tė mesditės “Top select”. Edhe pse “Fiksi..” e ka ndihmuar ta largojė paksa emocionin, qė tė krijon kamera duket se kur bėhet fjalė pėr prezantimin gjėrat nuk janė aq tė thjeshta sa nė vallėzim. Sidomos kur bėhet fjalė pėr fillimin. E pra nė kėto ditė tė para si prezantuese Marina ende nuk e ka fituar shkathtėsinė e njė drejtueseje me pėrvojė, megjithatė fillimi duket i mbarė. Pėr mė tepėr, po tė kemi parasysh se edhe paraardhėsja e saj Xhemi, u afirmua duke nisur pikėrisht nga studioja e emisionit “Fiks fare” duhet tė themi, se premisat janė shumė pozitive. Tė tjerat i mbeten kohės.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Marina, bukuroshja e “Fiks fare”, provon prezantimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: