Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēiljeta, Nuk Ngurron Tė Tregojė Bujarinė E Natyrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēiljeta, Nuk Ngurron Tė Tregojė Bujarinė E Natyrės   26/11/2007, 16:43

Tashmė tė gjithė e dinė, qė nėna natyrė ėshtė treguar shumė bujare me pėrmasat e Ēiljetės. Sigurisht edhe Ēili e vetėdijshme pėr kėtė fakt, ka ditur ta vėrė nė funksion tė imazhit tė saj skenik.
Por ndėrsa nė skenė fustani i hapur i lė tė duken mjaft mirė format e gjoksit tė saj, (madje ndonjėherė edhe mė shumė nga sa vetė kėngėtarja mund ta ketė menduar) duket se ndėrsa qėndron e ulur nė sallė, Ēiljetėn diēka e bezdis. Ēfarė po ndodh vallė brenda kėmishės sė saj?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ēiljeta, Nuk Ngurron Tė Tregojė Bujarinė E Natyrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: